Geliştiriyoruz... Üretiyoruz...
Ar-Ge Hizmetleri

%100 yerli sermaye ile kurulmuş olan firmamız Ar-Ge faaliyetlerini kendi kaynakları ile yürütmektedir.  Bilgi birikimimiz ve teknik gücümüz ile doğru çözümleri en uygun maliyetlere üretmek için çalışıyoruz. Amacımız projelerimizde dışarıya olan bağımlılığımızı en az seviyeye indirmektedir.

YENİLİKÇİYİZ
Sektörel teknoloji ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. Projelerimizde en popüler ve güncel teknolojileri kullanıyoruz.
BUTİK HİZMET
Hızlı ve butik çalışıyoruz. Tüm geliştirmelerimizi proje özelinde şekillendiriyoruz. Bu süreçte müşteri maliyetlerimizi her zaman ön planda tutuyoruz.
VERİMLİLİK
Projelerimizde doğru çözümü en uygun maliyetlere üretmek için çalışıyoruz. Bu süreçte ürünlerin verimliliğini ön planda tutuyoruz. Müşterilerimizin en uzun vadede maksimum verimlilik almalarını sağlıyoruz.
GİZLİLİK
Baştan sona kadar tüm süreçlerde müşterilerimizle olan bilgi paylaşımlarında gizliliği en üst seviyede tutuyoruz.
AR-GE YETENEKLERİMİZ
13.56 Mhz
Rf-Id Kart Teknolojileri
13.56 Mhz Rf-Id Teknolojiler

Mifare Classic, Mifare Plus S ve X, Mifare Desfire ve birçok rfid teknolojisine sahip özel modül ve kart üretim hizmetleri.

BLE
Bluetooth Teknolojileri
Bluetooth Beacon (BLE)

BLE (Blouetooth Low Energy) bluetooth düşük enerji anlamına gelen, özellikle kısa menzilli haberleşme ve data transferi için kullanılan teknolojilerdir. Bina içi konum belirleme, aktif demirbaş takibi gibi alanlarda bluetooth teknolojisini kullanıyoruz. Özellikle batarya ile çalışması düşünülen ve düşük enerji sarfiyatı gerektiren projeler için en uygun çözümlerdir.

PCB
ÖZEL KART ÜRETİMİ
PCB Dizayn ve Üretim

Gerektiğinde projelerimizde özel teknoloji ve kartlar geliştirerek dışarıya olan bağımlılığımızı minimum seviyede tutuyoruz.

Kontrol
ÇEVRESEL VE FİZİKSEL TEST
Kontrol ve Test Aşamaları

Projelerimizde ürettiğimiz ürünler için çevresel ve fiziksel test imkanı sunuyoruz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*