Neden biz?
10 yılı aşkın tecrübe
Firmamız 10 yılı aşkın süredir yurtiçi ve dışında çeşitli sektörlerde hizmet vermektedir. Bir çok sektörde farklı alanlarda projeler geliştiriyor olmamız firmamıza farklı tecrübe ve deneyimler kazandırmıştır. Her yeni deneyim bir sonraki projenin sağlam temellerini oluşturmaktadır.
Çözüm odaklıyız
Bize gelen talepleri en iyi şekilde analiz ediyor aynı zamanda bilgi ve tecrübelerimizle harmanlıyoruz. Müşterilerimize en hızlı ve doğru çözüm yollarını sunuyoruz. Amacımız projelerde saha operasyon maliyetlerini minimum seviyeye indirmek, aynı zamanda yönetilebilir bir iş modeli geliştirmektir.
Güçlüyüz
Firmamızın ARGE gücü sayesinde müşterilerimizin dışa bağımlılıklarını en az seviyeye indiriyoruz. Güçlü mühendis kadromuz ve teknik ekibimiz ile doğru çözümleri en uygun maliyetlere üretmek için çalışıyoruz.
Projelerimiz
Self Servis Çözümler

Günümüzde bir çok sektörün saha operasyonlarını daha hızlı yönetmek ve operasyon maliyetlerini azaltmak için tercih ettiği en popüler çözümlerdir.

Otel Çözümleri

Matrixlock akıllı otel sistemleri uçtan uca çözümler sunuyor. Kablosuz haberleşme teknolojilerini kullanarak anlık akışları merkeze bildiriyoruz. Böylelikle tüm kapıları kontrol altında tutabilirsiniz.

Akıllı Kart Çözümleri

Bir akıllı karttan daha fazlası…

“SPS” çatı yazılımı sayesinde geçiş kontrol ve ödeme sistemlerini yönetmek artık daha kolay.

AR-GE Hizmetleri

Projelerimizde özel teknoloji ve ürünler geliştirerek dışarıya olan bağımlılığımızı minimum seviyede tutuyoruz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*